DSC 0008

Dzisiejszy apel porządkowy był okazją do pokazania jak świetnych mamy uczniów w naszej szkole.

Na spotkaniu wyróżniliśmy uczniów nie tylko za wysokie wyniki w nauce i najwyższą frekwencję, ale przede wszystkim za dobre serduszko. Nasz Samorząd Uczniowski i wolontariusze pod opieką Pani Justyny Monickiej oddali to, co mają najcenniejsze – siebie i swój czas, by pomagać najbardziej potrzebującym w ramach szafowania i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

     Apel stał się okazją do zaprezentowania się naszej drużyny Power Control, która pod czujnym okiem Pana Artura Zajączkowskiego poświęca każdą wolną chwilę na rozwój w ramach FIRST LEGO League. Tworzą nie tylko fantastyczny projekt, ale przede wszystkim relacje. W najbliższą niedzielę wyruszą na podbój Polski, dokładnie - na konkurs do Poznania. Trzymamy za Was kciuki i czekamy na owoce Waszej pracy zespołowej. POWODZENIA POWER CONTROL – NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI!

    Wszystkim uczniom życzymy bezpiecznych i udanych ferii.

DSC 0004