RADOŚĆ MOJEJ SIOSTRY ARTYSTKI. FRANCISZEK MAKAROŃSKI Copy

 fot. Franciszek Makaroński „Radość mojej siostry artystki”

 

Właśnie dotarła do naszej szkoły dobra wiadomość! Uczeń naszej szkoły - Franciszek Makaroński - został wyróżniony w konkursie fotograficznym "Zrób zdjęcie radości".

Organizatorem był Rzecznik Praw Dziecka, który powiedział:

-  Ideą konkursu było to, by po długich miesiącach covidowej smuty wciągnąć dzieci i młodzież do fajnej inicjatywy. A że Dzień Dziecka to święto szczególne, pełne radości i zabawy, które są jednymi z najważniejszych praw dzieci, zdecydowałem, że to właśnie radość będzie tym zjawiskiem, które uczestnicy konkursu muszą uchwycić swoimi aparatami. I wspaniale to zrobili. Jestem zachwycony artystycznym poziomem nadesłanych zdjęć!

Nadesłano setki zdjęć, a wśród wyrożnionych znalazło się to zrobione przez Franka, które prezentujemy wyżej. Fotografia nosi tytuł „Radość mojej siostry artystki”.

Franku, rozwijaj swoje pasje! Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych!