Zajęcia wyrównawcze

Przedmiot

Do kogo kierowane zajęcia ?

Termin

Godzina

Prowadzący

 

matematyka (przygotowanie do egzaminu)

8a

środa

14.30-16.00

Beata Stolarek

geografia/ język niemiecki

chętni uczniowie

środa

14.30-15.30

Katarzyna Jakubowska – Koza

matematyka

8b

wtorek

14.30-16.00

Anetta Mamczarz

matematyka

uczniowie z opinią klas 4-7

wtorek

14.30-16.00

Daria Knyr Staś

język polski

(przygotowanie do egzaminu)

8a i 8b (wymiennie)

wtorek

14.30-16.00

Mariola Wilk

edukacja wczesnoszkolna

3a

poniedziałek

11.40-12.25

Dagmara Krzos

Przygotowanie do konkursu przedmiotowego

chemia

chętni uczniowie

poniedziałek

14.30-15.30

Katarzyna Kurczewska

edukacja wczesnoszkolna

(zajęcia plastyczne)

1a i 3a

czwartek

13.35-14.20

Kamila Wróbel

matematyka

chętni uczniowie

sobota

platforma Teams

10.00-11.00

Beta Stolarek

historia

chętni uczniowie

czwartek

14.30-16.00

Dorota Hubar

geografia/ język niemiecki

7a

wtorek

14.30-15.30

Katarzyna Jakubowska – Koza

matematyka

6a

poniedziałek

14.25-15.10

Daria Knyr Staś

robotyka

chętni uczniowie

sobota

10.00-15.00

Artur Zajaczkowski

matematyka

chętni uczniowie

wtorek

(co 2 tygodnie)

14.30-16.00

Anetta Mamczarz

język polski

chętni uczniowie

(klasa 6,7)

co dwa tygodnie

platforma Teams

godzina do uzgodnienia z uczniami

Justyna Monicka

biologia

chętni uczniowie

piątek

13.35-14.20

Agnieszka Soroka

Koła zainteresowań

koło przyrodnicze (4 bloki tematyczne- biologia, chemia, fizyka, geografia)

realizowane w ramach innowacji pedagogicznej

chętni uczniowie klas 6a i 7a

wtorek lub środa                   (w zależności od bloku tematycznego)

14.30-16.00

Agnieszka Soroka

Katarzyna Kurczewska

Anetta Mamczarz

Katarzyna jakubowska – Koza

„Odkrywcy talentów”

1a

poniedziałek

10.45-12.25

Kamila Wróbel

koło kulinarne

chętni uczniowie

wtorek

14.30-16.00

Dorota Hubar

zajęcia sportowe

chętni uczniowie

wtorek

czwartek

piątek

14.30-15.30

Marcin Koziej

koło teatralno- kabaretowe

chętni uczniowie

według potrzeb

Mariola Wilk

pierwsza pomoc

chętni uczniowie

środa

14.30-15.30

Justyna Monicka

zajęcia sportowe

( czyli joga dla dzieci; zajęcia taneczne                      z elementami zumby)

2a i 1a

poniedziałek

wtorek

środa

piątek

2a- 11.40-12.25;

1a 12.45-14.20

2a- 11.40-12.25

1a,2a- 12-45-13.30

1a,2a- 12-45-13.30

Sylwia Walczak – Nowacka

harcerstwo

Zbiórka harcerzy

środa

14.30-16.00

Dorota Hubar

zajęcia szachowe

2a

piątek

13.35-14.20

Magdalena Szatkowska

Zumba dla przedszkolaków

Przedszkolaki

czwartek

 

Magdalena Szatkowska

Zajęcia plastyczne

2a

1a

poniedziałek

czwartek

12.45- 13.30

13.35- 14.20

Kamila Wróbel

Zajęcia plastyczne

2

poniedziałek

12.45- 13.30

Kamila Wróbel

Zajęcia plastyczne

1

czwartek

13.35-14.20

Kamila Wróbel

Innowacja “Odkrywcy Talentów”

1

poniedziałek

10.45- 11.30

11.40- 12.25

Kamila Wróbel

Laboratorium językowe

5a

poniedziałek

13.35-14.20

Anna Pietraszkiewicz

Koło matematyczne

chętni uczniowie

5a i 6a

wtorek

(co 2 tygodnie)

14.30-16.00

Anetta Mamczarz

„Bezpieczeństwo i ja”

4a i 4b

środa

4a 12.25 -13.30

4b 13.35 -14.20

Daria Knyr-Staś

"Oczami wyobraźni"

4a

wtorek

12.25 -14.20

Daria Knyr-Staś

„Łamigłówki mądrej główki”

3a

środa

12.45-14.20

Dagmara Krzos

Kółko języka niemieckiego

5a

poniedziałek

13.35-14.20

Linda Dalecka

Klub Geografa

5a

środa

13.35-14.20

Katarzyna Jakubowska-Koza

Innowacje pedagogiczne

„Odkrywcy przez Polskę”

3a

piątek

13.35 -14.20

Dagmara Krzos

„W krainie emocji” - bajkoterapia w przyjaźni          z zabawami sensorycznymi

1a

piątek

12.45 - 13.30

Katarzyna Pułjanowska-Pakuła

„Pełni mocy w szkole bez przemocy”

6a

wtorek

13.35 - 14.20

Katarzyna Pułjanowska-Pakuła

ABC pierwszej pomocy

1a

czwartek

12.45-13.30

Justyna Monicka

Od czytania i pisania do sukcesu”

6a

4a

poniedziałek

czwartek

13.35-14.20

13.35-14.20

Justyna Monicka

Odkrywcy Talentów

1a

poniedziałek

10.45- 12.25

Kamila Wróbel

Memotechniki w edukacji szkolnej

5a i 6a

piątek

środa

13.35-14.20

11.40-12.25

Monika Kamińska

Agnieszka Prendecka

Logopląsy

(zajęcia rozwijające mowę)

październik- grudzień

5-6 latki

poniedziałek

12:00-12:30

Katarzyna Chmielewska

„Mały Politechnik”

2a

wtorek

12.45 -13.30 (1 grupa) 13.35-14.20 (2 grupa)

Sylwia Walczak – Nowacka

ABC Języka niemieckiego

3a

piątek

9.50-10.35

Katarzyna Jakubowska-Koza

„Oczami wyobraźni”

4a

wtorek

12.45-14.20

Daria Knyr – Staś

„Przedsiębiorca to ja”

chętni uczniowie

październik- maj

środa

co drugi tydzień

14.30-16.00

Dorota Hubar

W kręgu regionalnych baśni- poznajemy lokalną historię poprzez legendy staropolskie powiatu wałeckiego

2a

4a

4b

wtorek

czwartek

13.35-14.20

12.45-14.20

Dorota Hubar