Siatkarska niedziela z Kinder +sport

W dniu 24 lutego 2019r. uczennice klasy IV i V brały udział  Ogólnopolskim Turnieju piłki siatkowej Kinder +sport kategoria dwójek dziewcząt. Zawody odbyły sie niedzielę na pieknej hali sportowej w Darłowie.

Nasze uczennice w składzie: Natalia Liskowska, Jagoda Szypkowska, Martyna Wandachowicz, Julia Posadowska rywalizowały z zawodniczkami z Koszalina, Kołogbrzegu, Szczecinka, Wałcza oraz Darłowa. Turniej stał na bardzo wysokim poziome sportowym co wpłynęło pozytywnie na dalsze kształtowanie ducha siatkarskiego wśród młodych dziewcząt. Wspólny wyjazd był mozliwy dzieki współpracy z Volley Wałcz, który mieści sie przy SP 4 w Wałczu, opiekun Pan Michał Porębiak.

Uczennice z Chwiramu oraz Wałcza po bardzo intensywnej niedzieli mogły wspólnie posiilić sie w KFC -Koszalin. Opiekunem dziewcząt był Pan Karol Wawrzyniak

siatka3

siatka1