Turniej siatkarski o Puchar Kuratora Oświaty w Szczecinie

Dnia 27 września uczniowie klas 7 i 8 brali udział w Turnieju siatkarskim o Puchar Kuratora Oświaty w Szczecinie.

Nasza drużyna znalazła się w grupie „B” tzw. grupie śmierci, gdzie rywalizowaliśmy z drużynami klas siatkarskich z Polic, Kołobrzegu oraz szkół ze Szczecina. Uczniowie z Chwiramu walczyli z ogromnym zaangażowaniem, w szczególności mecz z Policami stał na bardzo wysokim poziomie. Nasza drużyna świetnie się bawiła, chłopcy nawiązali ciekawe znajomości, a zwieńczeniem wyjazdu była wizyta w Mc Donaldzie. Dziękujemy Pani dyrektor Małgorzacie Kowalczyk za sfinansowanie wyjazdu do Szczecina. Trenerem drużyny był Pan Karol Wawrzyniak.
Skład drużyny: Kaja Mokrzycka, Dawid Spychalski, Jakub Lasota, Jakub Siwek, Gracjan Jóźwiak, Hubert Rabczuk, Wiktor Sękowski

2


baner na www 2