Medaliści z Chwiramu

Miło nam poinformować, że uczniowie Szkoły Podstawowej w Chwiramie zdobyli 4 złote medale oraz 5 medali srebrnych w Mistrzostwach Powiatu w LA indywidualnie. Zawody obywały się na pięknym stadionie LA w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu.

Najlepiej zaprezentował się uczeń klasy portowej Wojciech Gawęda, który zdobył dwa medale złote. Wojtek na codzień trenuje pod czujnym okiem Pani Agnieszki Prendeckiej w Klubie Sportowym Żak Wałcz. Miłą niespodziankę sprawili: Kacper Bąbka oraz Kacper Bończaszek, którzy wywalczyli po dwa srebrne medale.

Wojciech Gawęda I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w rzucie oszczepem
Wojciech Gawęda I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pchnięciu kulą
Kinga Ochnio I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w skoku wzwyż
Stanisław Kosek I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegu na 2000m