Obóz zimowy

W dniach 18-25 lutego 2017 roku grupa 20 uczestników wzięła udział w obozie zimowym w miejscowości Murzasichle k/ Zakopanego. Podczas 8 dniowego pobytu grupa zawodników UKS Kuma oraz uczniów Gimnazjum im. ks. Twardowskiego w Chwiramie uczyła się jazdy na nartach. Podczas pobytu uczestnicy zapewnione mieli liczne atrakcje, jakie umożliwia pobyt w górach m.in. wjazd kolejką na Gubałówkę, wycieczka na skocznie narciarską „Wielka Krokiew” w Zakopanem, pobyt na Aquaparku w Zakopanem czy góralski kulig.

Obóz przebiegał w miłej i rodzinnej atmosferze a co najbardziej cieszy kadrę wszyscy uczestnicy nabyli umiejętność jazdy na nartach, co udowodnili wyjazdem do Kotelnicy Białczańskiej i udziałem w slalomie narciarskim.

Organizatorem obozu był Uczniowski Klub Sportowy KUMA, a opiekę instruktorsko – wychowawczą sprawowali nauczyciele Gimnazjum im. ks. Twardowskiego w Chwiramie Agnieszka Prendecka, Michał Porębiak i Adrian Mróz.

Szczególne podziękowania należą się Urzędowi Gminy Wałcz za dofinansowanie wyjazdu, dzięki czemu mogliśmy liczyć na tak wiele atrakcji.

opr. Agnieszka Prendecka