Multimedaliści z Gimnazjum w Chwiramie podczas Mistrzostw Powiatu w LA - indywidualnie

Sukces Lekkoatletów Gimnazjum w Chwiramie  na nowym obiekcie Centralnego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Wałczu.

Dnia 24 maja 2016r. nasi uczniowie mogli sprawdzić swoje talenty Lekkoatletyczne, najlepszy występ zanotowała Aleksandra Judycka zdobywczyni dwóch złotych medali w pchnięciu kulą (nowy rekord szkoły 9,60) oraz rzucie dyskiem, równie dobrze spisała się Klaudia Szczecina, która wygrała skok w dal z wynikiem 4,67 cm (rekord szkoły) oraz zdobywczyni II miejsca w biegu na 100mWojtek Gawrych nie miał sobie równych i zdobył złoty medal w skoku w dal. Jakub Domaradzki wygrał trudny bieg na dystansie 1000 m, Julia Brenk z wynikiem 1,34 cm wygrała konkurs skoku wzwyż.

Aleksandra Judycka, Klaudia Szczecina, Wojciech Gawrych, Jakub Domaradzki, Julia Brenk oraz Katarzyna Strychalska i Bartosz Felskowski.

Uczniowie dzięki uzyskaniu Mistrza Powiatu w swojej konkurencji, będą mogli rywalizować na Mistrzostwach Województwa w Goleniowie.

Medaliści:

Kula 3 kg dziewcząt

Aleksandra Judycka I miejsce -9,60cm (nowy rekord szkoły) –awans na Mistrzostwa Województwa

Rozalia Ciołek II miejsce 8,37cm

Dysk

Aleksandra Judycka I miejsce - awans na Mistrzostwa Województwa

Izabela Branicka III miejsce

Skok w dal

Klaudia Szczecina I miejsce w skoku w dal 4,67cm (nowy rekord szkoły)- awans na Mistrzostwa Województwa