Multimedaliści z Gimnazjum w Chwiramie podczas Mistrzostw Powiatu w LA - indywidualnie

Sukces Lekkoatletów Gimnazjum w Chwiramie  na nowym obiekcie Centralnego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Wałczu.

Dnia 24 maja 2016r. nasi uczniowie mogli sprawdzić swoje talenty Lekkoatletyczne, najlepszy występ zanotowała Aleksandra Judycka zdobywczyni dwóch złotych medali w pchnięciu kulą (nowy rekord szkoły 9,60) oraz rzucie dyskiem, równie dobrze spisała się Klaudia Szczecina, która wygrała skok w dal z wynikiem 4,67 cm (rekord szkoły) oraz zdobywczyni II miejsca w biegu na 100mWojtek Gawrych nie miał sobie równych i zdobył złoty medal w skoku w dal. Jakub Domaradzki wygrał trudny bieg na dystansie 1000 m, Julia Brenk z wynikiem 1,34 cm wygrała konkurs skoku wzwyż.

Aleksandra Judycka, Klaudia Szczecina, Wojciech Gawrych, Jakub Domaradzki, Julia Brenk oraz Katarzyna Strychalska i Bartosz Felskowski.

Uczniowie dzięki uzyskaniu Mistrza Powiatu w swojej konkurencji, będą mogli rywalizować na Mistrzostwach Województwa w Goleniowie.

Medaliści:

Kula 3 kg dziewcząt

Aleksandra Judycka I miejsce -9,60cm (nowy rekord szkoły) –awans na Mistrzostwa Województwa

Rozalia Ciołek II miejsce 8,37cm

Dysk

Aleksandra Judycka I miejsce - awans na Mistrzostwa Województwa

Izabela Branicka III miejsce

Skok w dal

Klaudia Szczecina I miejsce w skoku w dal 4,67cm (nowy rekord szkoły)- awans na Mistrzostwa Województwa

Katarzyna Strychalska II miejsce - awans na Mistrzostwa Województwa

Skok wzwyż

Julia Brenk I miejsce- awans na Mistrzostwa Województwa

1000m

Jakub Domaradzki I miejsce w biegu na 1000m awans na Mistrzostwa Województwa

Skok w dal

Wojciech Gawrych I miejsce awans na Mistrzostwa Województwa

2000m

Felskowski Bartosz –II miejsce -awans na Mistrzostwa Województwa

100m

Klaudia Szczecina  II miejsce

Kaja Hibner III miejsce

Oszczep

Wojciech Gawęda II miejsce

Wiktoria Chwalińska II miejsce (nowy rekord szkoły 19,31)

Wzwyż

Patryk Wielgo II miejsce

1000m

Emilia Cepek- III miejsce

Za przygotowanie uczniów odpowiedzialna była Katedra wychowania fizycznego.

Beznazwy 1

Beznazwy 2