Gimnazjaliści na uniwersytecie

W ramach realizacji projektu edukacyjnego, który jest obowiązkowym elementem podczas trzyletniej nauki w gimnazjum, uczniowie Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie (budynek Lubno) wyjechali 28 maja do Szczecina.
Zadaniem, podczas realizacji projektu, było przeprowadzenie gier i zabaw lekkoatletycznych ze studentami Uniwersytetu Szczecińskiego, wydział Wychowania Fizycznego. Uczniowie przygotowywali zajęcia pod okiem nauczyciela wychowania fizycznego, trenera II klasy sportowej Agnieszki Prendeckiej.
Uczniowie przeprowadzili zajęcia na bardzo wysokim poziomie. Jest to opinia nie tylko nauczycielki, ale również dr Jerzego Iwińskiego, który wystawił ocenę z projektu edukacyjnego.
Dr Jerzy Iwiński: „Dużo dobrego słyszałem o waszym gimnazjum, dzisiejsze zajęcia przeprowadzone ze studentami to potwierdziły”.
Uczniowie, którzy brali udział w projekcie to: W. Arendarska, W. Grządziela, K. Libner, A. Gawlik, D. Długołecka, M. Cierniakowski i Ł. Aftyka.

20150528 102125 Copy

20150528 103102 Copy