Funny Judo

Zajęcia Funny Judo to nie tylko doskonała zabawa, ale również wprowadzenie najmłodszych w świat bezpieczeństwa, dyscypliny i pozytywnej rywalizacji.

Judo przyczynia się do harmonijnego rozwoju, przekonuje, że nie siła i ciężar ciała, a zręczność są czynnikami decydującymi w działaniu. Jest dla młodzieży właściwym systemem wychowania fizycznego, sportem, który najlepiej przygotowuje do życia. Pozwala młodym nie tylko odkryć i rozwijać własne możliwości, ale także osiągnąć skuteczność w działaniu, rozwija szybkość, zwinność, wytrzymałość. Aspekt wychowawczy tej dysypliny jest niezaprzeczalny.

Uczymy dzieci jak bezpiecznie mogą upaść, aby nie zrobić sobie krzywdy, jest to szczególnie przydatne, w zabawie na rowerze, rolkach czy nartach.

Dzieci uczą się przewrotów we wszystkich kierunkach, co w znacznym stopniu zwiększa bezpieczeństwo ich codziennego funkcjonowania.

W czasie zajęć pracujemy nad ogólną sprawnością oraz koordynacją ruchową.

Zapraszam w każdy wtorek po lekcjach.

judo4

judo2