Szkolenie z tańców latynoamerykańskich

13 marca  w Szkole Tańca Dancelife w Pile pod nadzorem nauczyciela uczącego w naszej szkole, pana Mateusza Kielińskiego, odbyło się trzygodzinne szkolenie z tańców latynoamerykańskich (cha-cha i samba), które prowadził pan Janusz Ptaszek - tancerz najwyższej klasy tanecznej "S" oraz półfinalista Mistrzostw Polski 2016. W szkoleniu wzięli udział uczniowie naszego gimnazjum - Wojciech Pawlik z klasy IIId oraz Klaudia Berlińska z klasy IIa, a także absolwenci: Aleksandra Grous i Jan Pawlik. Uczniowie mieli możliwość nauczenia się i szlifowania elementów techniki oraz ćwiczeń potrzebnych do wykonania poszczególnych tańców latynoamerykańskich, co z pewnością pomoże im w kształceniu swoich umiejętności tanecznych. Gimnazjaliści bardzo pozytywnie wypowiadają się na temat szkolenia i tego, czego mieli się okazję nauczyć. Oczywiście wyrażają chęć wzięcia udziału w kolejnych tego typu szkoleniach tanecznych.

taniec2

taniec3