Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

10.01.2016 roku 25-ciu wolontariuszy

Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie wspierało Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Uczniowie kwestowali na terenie gminy Wałcz i jej okolic. Nie przeraził ich mróz i wolny dzień, jakim była niedziela. Powołany sztab czekał zwarty i gotowy do przeliczania pieniędzy. Okazało się, że ludzie mają Wielkie Serca.

Nie zabrakło również sponsorów indywidualnych, którzy dokonywali wpłat w sztabie.

Posiłek dla wolontariuszy zasponsorowała   pani Jadwiga Matysek z Ogrodu Smaków, za co jesteśmy jej bardzo wdzięczni.

Udało nam się zebrać – 12 012,72 zł - jesteśmy bardzo dumni i zadowoleni, że mogliśmy się przyczynić do tak szczytnego celu.

Wolontariusze spisali się na medal.

Serdeczne podziękowania składamy również rodzicom, którzy postarali się o mobilność naszych uczniów.

Siema!

wośp1