Młodzi strażacy

„Młodzież zapobiega pożarom”

Dnia 28.02.2018 roku uczniowie naszej szkoły w składzie – Szkoła Podstawowa - Mikołaj Monicki, Jędrzej Kwaśniewski, Adam Hubar oraz gimnazjaliści - Karolina Bartniczak, Bernadetta Chmielewska, Martyna Dzięciołowska, Maciej Bączkowski, Marek Szypura - uczestniczyli w eliminacjach do XLI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”.

Konkurs ten składał się z dwóch części - teoretycznej i praktycznej.

Podczas części teoretycznej należało rozwiązać test wyboru, zawierający 30 pytań.

Uczniowie zakwalifikowani do finału - wzięli udział w części praktycznej - tu należało wykazać się wiedzą praktyczną z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej czy znajomości sprzętu ratowniczego.

Nasi uczniowie spisali się na medal. Do części finałowej zostali zakwalifikowani: Mikołaj Monicki, Adam Hubar oraz gimnazjaliści - Karolina Bartniczak, Bernadetta Chmielewska, Martyna Dzięciołowska, Maciej Bączkowski i Marek Szypura.

Na etapie powiatowym nasza szkołę będą reprezentować: Karolina Bartniczak, Maciej Bączkowski i Marek Szypura. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

Wszyscy uczestnicy turnieju zostali obdarowani upominkami ufundowanymi przez Urząd Gminy Wałcz.

ppoz7

ppoz8

ppoz9

ppoz10

ppoz11

ppoz1

ppoz2

ppoz3

ppoz4

ppoz5

ppoz6

 

 


baner na www 2