I miejsce Bogusza!

 10 października obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego.18 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w manifestacji poparcia i akceptacji  osób z zaburzeniami psychicznymi, uczestnicząc w obchodach tego dnia organizowanych przez  Środowiskowy Dom Samopomocy w Wałczu. Tego dnia nastąpiło też rozstrzygnięcie konkursu literackiego adresowanego do uczniów szkół ponadpodstawowych i gimnazjalnych Miasta i Gminy Wałcz pt. „ Ci, którzy więcej czują, inaczej rozumieją, dlatego bardziej cierpią….”. Z przyjemnością donosimy, że uczeń naszej szkoły - Bogusz Świderski - zdobył I miejsce i otrzymał główną nagrodę. Serdecznie gratulujemy!
Wielkie brawa również dla Julii Staniszewskiej i Jakuba Grabowskiego, którzy za swoje prace otrzymali nagrody!
 
20171018 130848

baner na www 2