Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych!

Sztab WOŚP w Szkole Podstawowej im. ks. Jama Twardowskiego w Chwiramie

13 stycznia 2019 roku odbył się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którym już tradycyjnie brała udział nasza szkoła.

Nasi wolontariusze - a najmłodsza wolontariuszka ma cztery lata - wykazali się niesamowitym zapałem i zaangażowaniem. Już od porannych godzin, mimo złej pogody, wyszli - by kwestować – podobnie, jak wolontariusze w całej Polsce. Po podsumowaniu i podliczeniu zebranej kwoty w sztabie okazało się, że grupa 15. wolontariuszy uzbierała 11007,61. Jesteśmy z Was bardzo dumni. Kwoty uzbierane przez wolontariuszy okazały się niesamowite, rekordzistka w swojej puszce miała1311,33zł..

Szczególne podziękowania kierujemy do naszego corocznego sponsora, pani Jadwigi Matysek, która zawsze pamięta o naszych uczniach, przygotowując im ciepły posiłek.

Dziękujemy także panu Marcinowi Daleckiemu, który przygotował dla naszych wolontariuszy słodycze i napoje.

wosp1

wosp3 1