XII Europejski Dzień Języków

26 września to dzień, w którym wszyscy uczniowie naszej szkoły przyłączają się do obchodów Europejskiego Dnia Języków. Mimo, że świętujemy go od 12 lat, w tym roku po raz pierwszy uczestniczyły w nim także nasze przedszkolaki - Atomersi i Neuronki.

Większość gier wymyślili i przeprowadzali uczniowie klasy IIIA. Ogromną popularnością cieszyła się konkurencja "Dance to the Anthem", podczas której ochotnicy tańczyli dookoła krzesełek w rytm hymnów państw europejskich. Równie ciekawa była zabawa "What's this?" ze SpongeBobem w roli głównej. Na prawdziwych poliglotów czekały "Językowy zawrót głowy" oraz "Puzzles". Miłośnicy Kahoota stawiali czoła quizom w języku angielskim i niemieckim. Nie zabrakło również pozdrowień w różnych językach i cukierków z sentencjami na temat korzyści płynących z nauki języków.

 edj18

edj1

edj8

edj20

edj14

edj13

edj10

edj9

edj23

edj12

edj17

edj24

edj15

edj19

edj29

edj21

edj27

edj28

edj30

edj22

edj2

edj6

edj7

edj25