Dzień Dziecka w naszej szkole

1 czerwca to tradycyjne święto wszystkich dzieci i nie inaczej był w tym dniu w naszej szkole. W czwartek nasi uczniowie mięli zapewnione masę atrakcji i niespodzianek zapewnionych przez nauczycieli oraz Radę Rodziców.

Po święcie książki w naszych obu budynkach (w Chwiramie oraz w Lubnie) rozpoczął się festiwal talentów naszych uczniów i nie tylko. Nasza szkoła już nie raz udowodniła, że jej uczniowie posiadają talenty naukowe, ale tym razem pokazali, że mogą również rozwijać się na innych płaszczyznach. W ramach tego festiwalu uczniowie zaprezentowali swoje niezliczone talenty: wokalne, muzyczne, artystyczne, zręcznościowe, taneczne, sportowe, malarskie, czy wręcz cyrkowe. Jury złożone z nauczycieli nagrodziła najlepsze pokazy po czym .... sami zaprezentowali swój talent muzyczno-taneczny.

Po artystycznych doznaniach pora była na zmagania sportowe. Zorganizowano w naszej szkole zawody piłkarskie (budynek Chwiram), zmagania z plażową piłką siatkową (budynek Lubno) oraz liczne konkurencje zręcznościowe min. rzut kaloszem, bieg z opona czy mini turniej rycerski. Zmagania cieszyły się ogromna popularnością, a uczniowie dopingowali swoim faworytą.

Na sam koniec Rada Rodziców zafundowała miłą, chłodną i słodką niespodziankę dla wszystkich naszych uczniów. A mianowicie, każdy dostał swoja porcję smacznych lodów. Warto również dodać, że to nie była jedyna kulinarna atrakcja tego dnia. Wcześniej można było ugasić pragnienie przygotowanymi koktajlami orzeźwiającymi przygotowanymi przez uczniów III D, czy zjeść słodkości rozdawane w ciągu dnia. 

Na zakończenie pragniemy podziękować Radzie Rodziców za zapewnienie słodkich niespodzianek oraz nagród w tym dniu, członkom Samorządu Uczniowskiego za organizację oraz uczniom, którzy byli zaangażowaniu, żeby ten dzień był świętem dzieci.

DSC 0095 Copy

DSC 0100 Copy

DSC 0117 Copy

DSC 0130 Copy

DSC 0137 Copy

DSC 0180 Copy

DSC 0261 Copy

DSC 0312 Copy

DSC 0422 Copy

 


baner na www 2