Pierwszy dzień wiosny

Za sprawą Samorządu Uczniowskiego oraz przy wsparciu wszystkich uczniów pierwszy dzień wiosny w naszej szkole był wyjątkowy.

Na samym początku uczniowie klasy II b, pod kierunkiem wychowawcy  pani Lindy Daleckiej, przygotowali dla wszystkich uczniów szkoły przepyszne wiosenne przekąski, które mogły zaspokoić podniebienia nawet najbardziej wymagających. Rozniosła się wiadomość wśród uczniów o konieczności powtórzenia takiej akcji w przyszłości. Później, a dokładnie na piątej z lekcji, zaplanowano przemiłą przerwę na drzemkę. Tutaj specjalne pozdrowienia kierujemy do osób, które przygotowały sobie specjalne maskotki, poduszki i piżamy na ten czas. Finałem dnia był mecz w piłkę siatkową pomiędzy drużynami nauczycieli i uczniów. Pomimo silnego składu uczniów naszej szkoły jak i żywiołowego dopingu, doświadczenie, które w tym dniu było po stronie belfrów zaowocowało zwycięstwem kadry pedagogicznej naszego gimnazjum. Może w czasie wiosennych miesięcy będzie okazja do rewanżu ekipy uczniów? Może w piłkę nożną? Na koniec odbył się wiosenny quiz i zgadywanki pomiędzy ekipami kadry szkoły i uczniów. Pytania dotyczyły oczywiście szkoły, ale również i samego dnia wiosny. I tym razem doświadczenie, spryt i wiedza pedagogów spowodowała, że kolejny raz byli oni górą.

Dziękujemy

- wszystkim uczniom, którzy tego dnia ubrali się zgodnie z wylosowanym kolorem,

- nauczycielom za szalone przebrania i taniec na jednej z przerw,

- ekipie z klasy II a za to, że przez cały dzień uprzyjemniała nam przerwy śródlekcyjne muzyką,

- wszystkim, którzy wzięli czynny udział w obchodach pierwszego dnia wiosny. 

Samorząd Uczniowski

pdw1

pdw2

 

baner na www 2