Koncert Noworoczny 2017

Aby tradycji stało się zadość, 13 stycznia w budynku gimnazjum w Lubnie po raz kolejny odbył się Koncert Noworoczny. To niezwykły montaż słowno-muzyczny, w który byli zaangażowani nie tylko uczniowie i nauczyciele, ale także rodzice i mieszkańcy Lubna. W tym roku uczniowie pod opieką nauczycieli pani Justyny Monickiej i pana Marka Świderskiego zaprezentowali szereg utworów o tematyce bożonarodzeniowej i noworocznej. Koncert swoją obecnością uświetnili muzycy z zespołu Dax z Lubna. Nasi utalentowani uczniowie nie tylko popisali się swoimi umiejętnościami wokalnymi, ale również tanecznymi, które wzbudziły ogromny entuzjazm wśród publiczności. Aby w miłej atmosferze wysłuchać koncertu, rodzice zadbali o poczęstunek – czyli było coś dla ducha i coś dla ciała. Noworoczne spotkanie zakończono równie widowiskowo pokazem sztucznych ogni.

Społeczność gimnazjum pragnie serdecznie podziękować zaproszonym gościom, rodzicom, uczniom, absolwentom, mieszkańcom Lubna oraz wszystkim sympatykom szkoły za tak liczne przybycie i czynny udział w koncercie. Do zobaczenia za rok.

koncert1

CSC 0104