Dyskoteka szkolna

Dnia 25.11.2016r. odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym dyskoteka organizowana przez Samorząd Uczniowski oraz Radę Rodziców. Impreza rozpoczęła się od powitania wszystkich przybyłych przez opiekuna Samorządu Uczniowskiego - Pana Piotra Wojtanka i przewodniczącą szkoły - Klaudię Berlińską.

Jak na każdej dyskotece - Rada Rodziców przygotowała nam pyszne przekąski oraz napoje. Oczywiście świetnej zabawy nie byłoby bez muzyki, za którą odpowiedzialni byli nasi uczniowie z klasy IIa (Bogusz Świderski, Piotr Rados, Jakub Jóźwiak). Super jest to, że w przygotowanie imprezy zaangażowało się wielu uczniów. Dyskoteka nie obyła się bez atrakcji - główną z nich był wybór na króla i królową dyskoteki (Dominik Futyma i Natalka Szulc), a wygrana oczywiście owocowała wspaniałymi nagrodami. Mieliśmy także naszą "szkolną fotobudkę" wykonaną przez uczniów klasy III B, z której uczestnicy chętnie korzystali i z pewnością świetnie się przy tym bawili.
Większość przybyłych znakomicie się bawiła tańcząc bez przerwy, więc bez wątpienia możemy stwierdzić, że była to udana impreza. Mamy nadzieję, że będzie takich jak najwięcej!
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za duży wkład pracy przy organizacji dyskoteki.

opr. Klaudia Berlińska

andrzejki6