Koncert1

„Szanowni Państwo, nie ma nic wspanialszego niż pomoc drugiemu człowiekowi, bo żyć, to znaczy oddać się bez reszty tym, którzy tego potrzebują, dać im radość swoich oczu, ciepło swoich słów, pomoc swoich rąk. Jakże wspaniałe jest wtedy życie”.

 

Tymi słowami, prowadzący przywitali gości, przybyłych na II Charytatywny Jarmark i Koncert Bożonarodzeniowy, który odbył się 13.12. 2019 roku w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie.

Wśród gości, biorących udział w uroczystości, znajdowali się dwaj niepełnosprawni uczniowie naszej szkoły – Maciek i Paweł, dla których w tym roku graliśmy i śpiewaliśmy. Koncert i Jarmark został połączony z akcją charytatywną, której celem było zebranie funduszy dla w/w uczniów.

Podczas koncertu mieliśmy przyjemność wysłuchać występów uczniów naszej szkoły oraz ich rodziców.

Na tę okazję został przygotowany również „Koszyczek Szczęścia”, z którego można było wylosować wiele upominków, dodatkowo odbywała się licytacja, m.in. grzejnika, tortów, fotela, biżuterii, aparatu fotograficznego, zegarka i wielu innych rzeczy. Ponadto można było kupić bożonarodzeniowe ozdoby przygotowane przez uczniów, rodziców i pracowników naszej szkoły oraz odwiedzić domek świętego Mikołaja.

Nie zabrakło różnorodnych smakołyków - kiełbaska i karkówka z grilla, wata cukrowa, pajda chleba ze smalcem i ogórkiem.

Kwota, jaką udało nam się uzbierać, pozwoli obu uczniom na potrzebną rehabilitację. A wszystko dzięki dobrym sercom życzliwych zgromadzonych gości oraz sponsorów i organizacji, które wsparły naszą imprezę.

Za okazane serce – z całego serca dziękujemy.

Mamy nadzieję na również udane spotkanie za rok.

Koncert3

Koncert4

Koncert5