Kalendarz uroczystości i wydarzeń szkolnych w roku szkolnym 2018/19

NAZWA IMPREZY DATA OSOBY ODPOWIEDZIALNE
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 3 września 2018 Dyrektor szkoły, Justyna Monicka, Katarzyna Jakubowska – Koza, Dagmara Krzos
Udział w uroczystościach związanych z rocznicą wybuchu II wojny światowej 1 września 2018 Dyrektor szkoły, Katarzyna Kurczewska, Katarzyna Jakubowska – Koza, Justyna Monicka
Wybór zarządu Samorządu Uczniowskiego, opiekuna samorządu oraz Rzecznika Praw Ucznia do 15. października 2018 Justyna Monicka, Samorząd Uczniowski,
Sprzątanie Świata Wrzesień 2018 Katarzyna Kurczewska, Katarzyna Jakubowska - Koza
Europejski Dzień Języków Obcych Wrzesień 2018 Anna Pietraszkiewicz, Justyna Gruszka, Linda Dalecka, Katarzyna Jakubowska-Koza, Olga Zacharczuk
Pasowanie uczniów klas pierwszych do 30. października 2018 Sylwia Walczak – Nowacka, Katarzyna Prokopowicz
Dzień Edukacji Narodowej 15. października 2018 Dyrektor szkoły, JustynaMonicka, Mariola Wrzochal

Apel z okazji 11 Listopada

Udział w uroczystościach organizowanych w Wałczu

Listopad 2018

11 listopada 2018

Dorota Hubar, Justyna Monicka, Paweł Gradek

Dyrektor szkoły, Katarzyna Kurczewska, Katarzyna Jakubowska - Koza

Andrzejki 30 Listopada Opiekun SU, Samorząd Uczniowski Rada Rodziców,
Mecz Mikołajkowy Grudzień 2018 Kadra wychowania fizycznego, Samorząd Uczniowski, Rada Rodziców
Jasełka Grudzień 2018 Beata Stolarek, ks. Konrad Gruda
Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek Styczeń 2019 Dyrektor szkoły, Justyna Monicka, Katarzyna Kurczewska, Katarzyna Jakubowska – Koza, Paweł Gradek, Dagmara Krzos,
Koncert Noworoczny – śpiewany dla Pawełka (koncert charytatywny) Styczeń 2019 Dyrektor szkoły, Justyna Monicka, Katarzyna Jakubowska – Koza, Katarzyna Kurczewska, Paweł Gradek, Samorząd Uczniowski, Rada Rodziców
Dzień Babci i Dziadka Styczeń 2019 Ewelina Wolna Ekert, Magdalena Szatkowska , Kamila Wróbel, Sylwia Walczak – Nowacka, Dagmara Krzos
Bal karnawałowy Styczeń/ luty 2019 Opiekun SU, Samorząd Uczniowski, Rada Rodziców
Udział w Akcji Orkiestra Świątecznej Pomocy Styczeń 2019 Opiekun SU, Anetta Mamczarz, Milena Kubowicz, Marcin Kwaśniewski, Samorząd Uczniowski,
Festiwal Młodego Odkrywcy Marzec 2019 Anetta Mamczarz oraz zespół matematyczno-przyrodniczy, koła fizyczne, chemiczne, biologiczne, geograficzne
Dzień Kobiet Marzec 2019 Artur Zajączkowski, Paweł Gradek, Marcin Kwaśniewski, Karol Wawrzyniak, Adrian Mróz, Michał Porębiak, Mateusz Kieliński
Konkurs Pieśni Patriotycznej Maj 2019 Justyna Monicka, Katarzyna Jakubowska – Koza
Powiatowe Mistrzostwa w Biegach Przełajowych Kwiecień / Maj 2019 Karol Wawrzyniak, Adrian Mróz, Michał Porębiak, Mateusz Kieliński
Apel z okazji 3 Maja Maj 2019 Anna Siwek
Rodzinny Rajd Samochodowy 1 czerwca 2019 roku Dyrektor szkoły, Katarzyna Jakubowska – Koza, Justyna Monicka, Anna Pietraszkiewicz + WSZYSCY POZOSTALI NAUCZYCIELI, Rada Rodziców
Bal Absolwenta 19 czerwca 2019 Dyrektor szkoły, Wychowawcy klas III gimnazjum i VIII SP, Rada Rodziców, samorządy klasowe kl. III
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 21czerwca 2019

Dyrektor szkoły, Wychowawcy klas III gimnazjum i VIII SP

Justyna Krzyżanowska, Katarzyna Prokopowicz, Paweł Gradek, Artur Zajączkowski – klasy I – VII

Kamila Wróbel, Magdalena Szatkowska, Ewelina Wolna – Ekert – oddział przedszkolny