ZDJĘCIE GRUPY Neuronków

Nasza grupa składa się z 19 Małych Odkrywców w wieku 3 i 4 lat.
12 chłopców i 7 dziewczynek i tworzymy bardzo zgrany zespół, który od samego rana świetnie bawi się w swoim gronie.
Wychowawcą naszej grupy jest pani Magda, która nas inspiruje, rozwesela i wskazuje piękno świata. Wspomaga ją pani Agnieszka , a niezastąpioną pomocą nauczyciela jest pani Edyta.
W naszym Przedszkolu Małego Odkrywcy uczymy się odważnie, bez lęku badać, doświadczać, eksperymentować, obserwować i odkrywać otaczający świat. Najbardziej lubimy codzienne czytanie bajek, zajęcia ruchowe, język angielski oraz szachy.
W naszej sali czujemy się bezpiecznie. W ciepłej, domowej atmosferze odkrywamy swoje mocne strony, rozwijamy swoje zainteresowania i talenty.
Nasze panie każdego dnia dbają o nasz harmonijny rozwój, dlatego często eksperymentujemy, doświadczamy świat wszystkimi zmysłami. Często z tego powodu nasza sala zamienia się wtedy w zimową krainę lub podwodny świat- w miejsca, w których przeżywamy „małe i duże przygody”.
A gdy zbliża się koniec naszych harców, ani myślimy o powrocie do domu. W końcu nasze przedszkole to jak drugi dom, a dzieje się tu tyle ciekawych rzeczy.

W krainie bajek

Wszystkie Neuronki uwielbiają słuchać bajek. Najbardziej podobał nam się dzień z Jasiem i Małgosią. Z wielką uwagą wysłuchaliśmy bajki, zrobiliśmy chatkę Baby Jagi ze smakowitych słodyczy oraz małych bohaterów z rolek po papierze.

IMG 20210314 193437 Copy Copy

W tym tygodniu obchodziliśmy Tydzień Matematyki. Pani Magda przygotowała dla nas mnóstwo zabaw dzięki, którym utrwaliliśmy kształty, kolory i uczyliśmy się przeliczać do dziesięciu a niektórzy nawet do 100...:-)