Atomersi

Nasza grupa liczy 21 dzieci, wśród których jest 12 dziewczynek i 9 chłopców. W większości jesteśmy grupą 6-latków, ale wśród nas jest 8 dzieci 5-letnich. Naszą wychowawczynią jest Pani Asia, a nieocenioną pomocą służy nam Pani Monika, która pracuje jako pomoc nauczyciela. Jesteśmy Odkrywcami, Badaczami, Artystami i Twórcami, a wszystko po to by dobrze się bawić, jak najwięcej nauczyć, zdobyć nowe umiejętności oraz doskonalić już te posiadane. W naszej grupie w tym roku szkolnym realizujemy ogólnopolski projekt edukacyjny, promujący czytelnictwo: ,,Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”. Razem z Misiem prowadzimy misiowy ranking książkowych hitów, poznajemy świat emocji, dbamy o zdrowie, rozwijamy zainteresowania techniczno-przyrodnicze i poznajemy Misiowe Laboratorium ,,Czterech Żywiołów’’.
Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. U nas nikt się nie nudzi i nikt nie marudzi. Kreatywność, twórczość i głowa pełna pomysłów, to nasza wspólna dewiza.

iu Copy

Dzień Matematyki w zerówce upłynął na miłej zabawie i nauce. Były łamigłówki mądrej główki, quizy, pokaz mody matematycznej i zabawy z chustą.

1

Przedszkolaki z naszej grupy podjęły wyzwanie pod hasłem : Robimy zdrowe kanapki! W tym celu omówiliśmy sobie zasady zdrowego odżywiania, zasady bezpiecznego posługiwanie się nożem i deską do krojenia.

dol Copy

W sali Atomersów trwają przygotowania do Wiosny! Wspólnie założyliśmy nasz mini ogródek, a w nim posadziliśmy cebulę, nasiona rzeżuchy oraz inne zioła.