Zajęcia dodatkowe

Nazwisko i imię prowadzącego Nazwa zajęć Termin Godziny realizacji Klasa Chwiram/Lubno
Dalecka Linda Zajęcia rozwijające zainteresowania z języka niemieckiego poniedziałek 14.10 – 15.40 kl. 3A Chwiram
Dalecka Linda Zajęcia uzupełniające braki z języka niemieckiego wtorek 9.35 – 10.20 kl. 3C Chwiram
Dalecka Linda Zajęcia uzupełniające braki z języka niemieckiego środa 9.35 – 10.20 kl. 3D Chwiram
Dalecka Linda Kreatywna świetlica / Zajęcia rozwijające zainteresowania czwartek 13.25 – 14.10 kl. 2 Chwiram
GradekPaweł Kreatywna świetlica poniedziałek 13.25 – 14.10 grupa 5-6 - latków Chwiram
Gruszka Justyna Zajęcia rozwijające zainteresowania z języka angielskiego poniedziałek 14.10 – 14.55 kl. 3B Chwiram
Gruszka Justyna Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka angielskiego poniedziałek 7. 50 – 8.35 kl. 8A Chwiram
Gruszka Justyna Zajęcia rozwijające zainteresowania z języka angielskiego piątek 10.30 – 11.15 kl. 3A Chwiram
Gruszka Justyna PDE / język angielski piątek 13. 25 – 14.10 3C Chwiram
Hubar Dorota Koło historyczne poniedziałek 13. 25 – 14.10 kl. 4 i 5 Chwiram
Hubar Dorota Koło historyczne poniedziałek 14.10 – 15.40 kl. 7, 8 oraz klasy trzecie gimnazjum Chwiram
Hubar Dorota Koło kulinarne wtorek 14.10 – 15.40 kl. 5, 7 Chwiram
Hubar Dorota Koło kulinarne czwartek 14.10 – 15.40 kl. 4 Chwiram
Hubar Dorota Przygotowanie do konkursów środa 14.10 – 15.40 chętni uczniowie Chwiram
Hubar Dorota Zajęcia teatralne wtorek 11.35 – 12.20 kl. 2 Chwiram
Jakubowska – Koza Katarzyna Zajęcia rozwijające zainteresowania z języka niemieckiego środa 13.50 – 14.35 kl. 3E, 3F Lubno
Jakubowska – Koza Katarzyna Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka niemieckiego środa 14.35 – 15. 20 kl. 3E, 3F Lubno
Jakubowska – Koza Katarzyna PDE– geografia / język niemiecki czwartek 13.55 – 14.40 kl. 3E, 3F Lubno
Jakubowska – Koza Katarzyna Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

według planu zajęć uczniowie z opiniami Chwiram / Lubno
Jakubowska – Koza Katarzyna Kreatywna świetlica piątek 7.50 – 8.35 kl. 4 Chwiram
Kieliński Mateusz Zajęcia taneczne czwartek dwie godziny

kl. 1 2

grupa 5,              6 - latków

Chwiram
Kowalczyk Małgorzata Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z biologii czwartek 7.50 – 8.35 3B Chwiram
Kowalczyk Małgorzata Zajęcia   dydaktyczno - wyrównawcze z biologii poniedziałek

14.50 – 15.20

(co 2 tyg.)

3f/3e Lubno
Kowalczyk Małgorzata Zajęcia rozwijające zainteresowania                        z biologii

Środa

Czwartek

12.30 – 13.15

10.30 – 11.15

kl. B

kl. A

Chwiram

Chwiram

Krzos Dagmara Basen / Kreatywna świetlica poniedziałek 12.30 – 14.10 kl. 2 Chwiram
Krzos Dagmara Świetlica socjoteraputyczna wtorek 12.30 – 13.15 Kl. 2 Chwiram
Krzos Dagmara Koło kulinarne wtorek 13.25 – 14.10 kl. 2 Chwiram
Krzyżanowska Justyna Zajęcia twórcze „Mandale” piątek 13.30 – 14.10 grupa 5-6 - latków Chwiram
Kubowicz Milena Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki wtorek 13.25 – 14.10 kl. 5 Chwiram
Kubowicz Milena Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki piątek 9.35 – 10.20 kl. 5 Chwiram
Kubowicz Milena Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki piątek 13.25 – 14.10 kl.8B Chwiram
Kubowicz Milena PDE / matematyka wtorek / co dwa tygodnie 14.10 – 15.40 kl. 3B, 3C, 3D Chwiram
Kubowicz Milena Koło matematyczne wtorek / co dwa tygodnie 14.10 – 15.40 kl. 5, 8 Chwiram
Kurczewska Katarzyna Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z chemii

wtorek

10.30 – 11.15 kl. 3C Chwiram
Kurczewska Katarzyna Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z chemii

środa

9.35 – 10.20 kl. 3D Chwiram
Kurczewska Katarzyna Koło chemiczne wtorek 12.30 – 13.15 kl. 4 Chwiram
Kurczewska Katarzyna Koło chemiczne poniedziałek 14.10 – 15.40 chętni uczniowie Chwiram
Kwaśniewski Marcin Koło matematyczne środa 14.10 – 15.40 kl. 3A, 8A Chwiram
Mamczarz Anetta Koło fizyczne wtorek 14.10 – 15.40 chętni uczniowie Chwiram
Mamczarz Anetta Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z fizyki czwartek 14.10 – 15.40 chętni uczniowie Chwiram
Mamczarz Anetta Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze                                        z matematyki piątek 12.30 – 13.15 kl. 4 Chwiram
Monicka Justyna PDE / język polski wtorek 10.30 – 11.15 kl. 8A Chwiram
Monicka Justyna Koło muzyczne poniedziałek 14.10 – 15.40 chętni uczniowie Chwiram
Monicka Justyna Pierwsza pomoc środa 14.10 – 15.40 chętni uczniowie Chwiram
Monicka Justyna PDE / język polski czwartek 13.55 – 14.40 kl. 3E, 3F Lubno
Mróz Adrian Judo środa 14.10 – 15.40 chętni uczniowie Chwiram
Pietraszkiewicz Anna Zajęcia rozwijające zainteresowania z języka angielskiego piątek 13.25 – 14.10 kl. 5 Chwiram
Porębiak Michał Zajęcia sportowe / Piłka siatkowa środa 14.10 – 15.40 chętni uczniowie Chwiram
Pułjanowska – Pakuła Katarzyna Zajęcia z pedagogiem piątek 11.35 – 12.20 połowa kl. 8B Chwiram
Pułjanowska – Pakuła Katarzyna świetlica poniedziałek 9.35 – 10.20 kl. 5 Chwiram
Pułjanowska – Pakuła Katarzyna świetlica poniedziałek 10.30 – 11.15 kl. 5 Chwiram
Pułjanowska – Pakuła Katarzyna świetlica środa 10.30 – 11.15 kl. 5 Chwiram
Pułjanowska – Pakuła Katarzyna świetlica środa 13.00 – 14.10 grupa 5-6 - latków Chwiram
Siwek Anna Zajęcia świetlicowe                        z ukierunkowaniem na pomoc w odrabianiu prac domowych środa 7.50 – 8.35 kl. 4, 5 Chwiram
Stolarek Beata Kreatywna świetlica wtorek 13.30 – 14.15 grupa 5,6 - latki Chwiram
Stolarek Beata Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze                                z matematyki środa 10.30 – 11.15 połowa kl. 3C Chwiram
Szatkowska Magdalena

Zajęcia uzupełniające braki

poniedziałek 11.35 – 12.20 grupa 3,4 - latki Chwiram
Szatkowska Magdalena

Zajęcia uzupełniające braki

środa 7.50 – 8.35 grupa 3,4 - latki Chwiram
Szatkowska Magdalena Zajęcia rozwijające zainteresowania piątek 7.50 – 8.35 grupa 3,4 - latki Chwiram
Walczak –Nowacka Sylwia Zajęcia „Lekcje z klasą” piątek 11.35 – 12.20 kl. 1 Chwiram
Walczak –Nowacka Sylwia Zajęcia sportowe wtorek 13.25 – 14.10 kl. 1, 2 Chwiram
Walczak –Nowacka Sylwia Kreatywna świetlica wtorek 12.30 – 13.15 kl. 1 Chwiram
Wawrzyniak Karol Szkolny Klub Kariery poniedziałek 12.30 – 13.15 chętni uczniowie Chwiram
Wawrzyniak Karol Zajęcia sportowo - turystyczne Środa / co dwa tygodnie 14.10 – 15.40 chętni uczniowie Chwiram
Wiza Anna PDE / matematyka czwartek 13.55 – 14.40 kl. 3E, 3F Lubno
Wolna – Ekert Ewelina          
Wróbel Kamila Świetlica poranna codziennie 10 minut grupa 5-6 - latków Chwiram
Wrzochal Mariola Przygotowanie do konkursu z języka polskiego

wtorek

czwartek

14.10 – 15.40 chętni uczniowie Chwiram
Wrzochal Mariola Szkolny Kabaret wg harmonogramu wg harmonogramu              chętni uczniowie Chwiram
Zacharczuk Olga Zajęcia rozwijające zainteresowania z języka angielskiego środa 13.50 – 14.35 kl. 3E, 3F Lubno
Zacharczuk Olga Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego środa 14.35 – 15.20 kl. 3E, 3F Lubno
Zadrożna Magdalena Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z chemii poniedziałek 13.55 – 15.10 kl. 3E, 3F Lubno
Zadrożna Magdalena Zajęcia rozwijające zainteresowania z chemii środa 14.10 – 14.55 kl. 3A Chwiram
Zajączkowski Artur Robotyka sobota 10.00 – 15.00­ chętni uczniowie Chwiram