Andrzejkowe wróżenie

Andrzejki to szczególny wieczór. Zgodnie z tradycją tego dnia św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy i pozwala nam dowiedzieć się, co szykuje dla nas los - zarówno w sprawach sercowych, jak i życiu zawodowym. Powodem, dla którego Andrzejki obchodzone są pod koniec listopada, jest fakt, że tradycyjnie były one ostatnią okazją do zabawy przed rozpoczynającym się okresem Adwentu – czasem zadumy i spokoju.

30 listopada uczniowie naszej szkoły, mieli możliwość powróżenia  sobie i uczestniczenia w zabawach andrzejkowych, które odbywały się podczas przerw :) Było bardzo wesoło :) Każdy dowiedział się czegoś ciekawego o czekającej go przyszłości :)

Andrzej1

Andrzej2

Andrzej4

Andrzej8

Andrzej5

Andrzej7

Już wiemy... WYBORY!

Dnia 20.10.2017 roku w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w  Chwiramie odbyły się wybory do Samorządu  Uczniowskiego oraz na  Rzecznika Praw
...

Walentynki

Podobno piątek trzynastego jest pechowy, jednak w Naszej Szkole był to bardzo miły dzień. Z okazji zbliżających się Walentynek uczniowie wraz z nauczycielami celebrowali święto zakochanych.