NASI NAJLEPSI 2018/2019


DSC 0530

Dagmara Czyżowska

 

ABSOLWENTKA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 - GIMNAZJUM

  • Laureatka wojewódzkiego  Konkursu  Języka Polskiego dla gimnazjalistów, 
  • II miejsce, w Wojewódzkim Konkursie wiedzy o Unii Europejskiej “Polak Europejczyk, czyli nie taka Unia straszna...”
  • I miejsce w kategorii 8 klasa szkoły podstawowej i gimnazjum - Gminny Konkurs Ortograficzny “O złote pióro Wójta”
  • DSC 0624

Kamila Osak 

Finalistka wojewódzkiego  Konkursu  Języka Angielskiego dla gimnazjalistów

DSC 0600

Piwowarska Alicja

 

ABSOLWENTKA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 - GIMNAZJUM

  • Finalistka wojewódzkiego  Konkursu  Fizycznego dla gimnazjalistów
  • I miejsce - Czy znasz Dzieje Ziemi Wałeckiej?

DSC 0616

Daniel Wyczachowski

  • Finalista wojewódzkiego  Konkursu  Fizycznego dla gimnazjalistów 
  • III miejsce, w Wojewódzkim Konkursie wiedzy o Unii Europejskiej “Polak Europejczyk, czyli nie taka Unia straszna...”

 DSC 0528

Marcin Kowalczyk

  • Laureat wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim
  • I miejsce - XXIII konkurs Wiedzy o Wielkopolsce
  • II miejsce - XI Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim„Tobie Polsko ta kropla krwi wrzącej …”

 

Adam Hubar

 

ABSOLWENT ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 - SZKOŁA PODSTAWOWA

  • Laureat wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim
  • I miejsce - XXIII konkurs Wiedzy o Wielkopolsce
  • I miejsce - XI Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim„ Tobie Polsko ta kropla krwi wrzącej …”
  • wyróżnienie - Ogólnopolski konkurs historyczny „Krąg”-  etap wojewódzki

DSC 0619

Marta Szczepańska

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie wiedzy o Unii Europejskiej “Polak Europejczyk, czyli nie taka Unia straszna...”

DSC 0593

 Marek Szypura

  • Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie wiedzy o Unii Europejskiej “Polak Europejczyk, czyli nie taka Unia straszna...”
  • Wyróżnienie - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

 DSC 0662

Aleksandra Jakubowska

 I miejsce - Czy znasz Dzieje Ziemi Wałeckiej?

DSC 0609

Ewa Kolorz 

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie wiedzy o Unii Europejskiej “Polak Europejczyk, czyli nie taka Unia straszna...”

Power Control:
Drużyna Power Control: Kacper Panek, Maciej Zaborowski, Amelia Kaczmarek, Maciej Bączkowski, Marek Szypura, Aleksander Prendecki

  • I miejsce w Polsce - Turniej regionalny Polska First Lego League Europy Środkowej
  • III miejsce w półfinałach First Lego League Europy Środkowej
  • Udział w Finałach First Lego League Europy Środkowej

IMG 20190517 090608512

Ewa Kolorz, Katarzyna Szczygłowska, Mikołaj Monicki, Julia Paszkiewicz, Katarzyna Zaborowska

  • Finaliści  - Wojewódzki Konkurs Udzielania Pierwszej Pomocy
  • III miejsce - Ogólnopolski konkurs udzielania pierwszej pomocy ,, Ratujemy życie”

 

DSC 0666

Mikołaj Monicki

  • Powiatowy konkurs ,,Prewencja na wesoło”
  • Finalista - XI Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim„ Tobie Polsko ta kropla krwi wrzącej …”

 

 

Liwia Stanisławska

III miejsce w kategorii 8 kl. szkoły podstawowej i gimnazjum - Gminny Konkurs Ortograficzny “O złote pióro Wójta”

 

Julia Zaleska

 

II miejsce w kategorii klas 7 - Gminny Konkurs Ortograficzny “O złote pióro Wójta”

 

DSC 0614

Katarzyna Szczygłowska

 

ABSOLWENTKA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 - SZKOŁA PODSTAWOWA

  • Finalistka   wojewódzkiego  Konkursu  Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych
  •  wyróżnienie - Powiatowy Mały Konkurs Recytatorski
  • IV miejsce - Powiatowy konkurs udzielania pierwszej pomocy ,, O puchar komendanta PSP w Wałczu”

 

DSC 0537

Julia Biernacka

  •  III miejsce w Gminnym Konkursie Młodzież zapobiega pożarom
  •  III miejsce w Powiatowym Konkursie Młodzież zapobiega pożarom

DSC 0534

Jakub Sitarczyk

III miejsce w Gminnym Konkursie Czy Znasz Dzieje Ziemi Wałeckiej

 

Mateusz Stemler

  • I miejsce w kategorii kl.5 - IX Gminny Konkurs Matematyczny Mały Pitagoras
  • wyróżnienie - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur
  • I miejsce w kategorii klas 5 - Gminny Konkurs Ortograficzny “O złote pióro Wójta”

 DSC 0660

Michał Drzazga 

I miejsce w kategorii kls 4 -  IX Gminny Konkurs Matematyczny Mały Pitagoras

DSC 0636


Julia Lecka 

 I miejsce w Gminnym Konkursie Czy Znasz Dzieje Ziemi Wałeckiej

DSC 0632

Tymoteusz Kojro

 I miejsce w regionalnym etapie wojewódzkiego Małego Konkursu Recytatorskiego.

 

DSC 0656

 

Blanka Stadnik

II miejsce w kategorii klas 4 - XXIII konkurs Wiedzy o Wielkopolsce

 

DSC 0654

 

Zuzanna Weber

wyróżnienie i nagrodzona  Grand Prix - XIV Okręgowy konkurs plastyczny pt.  Łowiectwo w oczach dziecka organizowany w ramach XXIV Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Myśliwskiej i XXV Wielkopolskiego Festiwalu Kultury Łowieckiej i Edukacji Ekologicznej

 

Roksana Malczyk, Aleksandra Chmielewska, Kamila Urbaniak, Ewelina Czupryńska, Paulina Ficoń, Klaudia Tomczak, Kinga Ochnio

II miejsce Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt


baner na www 2