Konkursy, konkursy!

DSC 0602

 

Wojewódzkie konkursy przedmiotowe znane są z tego, że trzeba wykazać się ogromną, nierzadko szczegółową wiedzą z zakresu poszczególnych przedmiotów. Wiedzę taką niewątpliwie posiadają najlepsi w naszej szkole, wyłonieni w etapach szkolnych.

Szkoła Podstawowa

Jędrzej Kwaśniewski- historia, geografia, język polski

Adam Hubar – fizyka, historia

Krzysztof Obiała –matematyka

Anna Bończaszek- matematyka

Stanisław Tryjankowski- biologia

Aleksandra Chmielewska- biologia

Sołtan - język angielski

Dawid Spychalski- język angielski

Zuzanna Serafin- geografia

Katarzyna Szczygłowska- język polski

 

Gimnazjum

Marek Szypura- matematyka, WOS, historia, biologia

Alicja Piwowarska - fizyka, matematyka, chemia

Daniel Wyczachowski- fizyka, biologia 

Dagmara Czyżowska- Wiedza o społeczeństwie, język polski

Artur Jóźwiak- historia, geografia

Jakub Młynarczyk- język angielski, geografia

Kryspin Kitowicz- chemia

Kamila Osak- język angielski

Kądej Zuzanna- język polski 

 

Uczniowie naszej szkoły odnieśli równieżsukces w powiatowymKonkursie Udzielania Pierwszej Pomocy o puchar komendanta PSP w WałczuIV miejsce:
Mikołaj Monicki
Julia Paszkiewicz

Katarzyna Szczygłowska

 

Powiatowy konkurs  ,,Prewencja na wesołoIV miejsce
Mikołaj Monicki
Maciej Bączkowski
Daniel Lewandowski
Wojtek Łagan
Kacper Ochęcki

Międzyszkolny Konkurs FilmowyŚwiat widziany oczami młodego człowieka - wyróżnienie
uczniowie kl. 3e:
Kinga Lewandowska
Patrycja Brzykcy
Alicja Borowicz
WanessaGużeska
Zuzanna Gołąb
Daniel Lewandowski
Kacper Ochęcki
Wojciech Łagan

 

W konkursie “O Złote Pióro Wójta Gminy Wałcz” I miejsce w kategorii klasV zajął Mateusz Stemler, I miejsce w kategorii gimnazjum – Dagmara CzyżykowskaIII – Liwia Stanisławska, II miejsce w kategorii klas VII – Julia Zalewska 

 II miejsce zespołowo w rejonowych zawodach strzeleckich w kategorii szkół podstawowych organizowanych przez Ligę Obrony Kraju:

Natalia Sikorska

Adrian Szewc

Andrzej Jereczek

 

Najlepszymi w  szkolnym konkursie plastycznymKartka do Józefa Piłsudskiego okazali się być:

Jagoda Suchorska- I miejsce, 

Franciszek Makaroński – II miejsce

Alina Skierkowska- III miejsce 

Wyróżnienia zdobyli

Mikołaj Kiszka

Amelia Cieciera

Michał Drzazga

Roksana Malczyk 

 

Gratulujemy!

 

DSC 0606

DSC 0608

 

DSC 0609

DSC 0611

 

DSC 0613

 

DSC 0617

 

DSC 0623

 

DSC 0625

 

 
 

baner na www 2