NASI NAJLEPSI 2017/2018

 

 

GIMNAZJUM

 

DSC 0318

BOGUSZ ŚWIDERSKI

ABSOLWENT ROKU 2017/2018

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
I miejsce w regionalnym konkursie literackim: „ Ci, którzy więcej czują, inaczej rozumieją, dlatego bardziej cierpią….”

I miejsce w ogólnopolskim konkursie z robotyki First Lego League,

I miejsce w półfinałach Europy Środkowej z robotyki First Lego League,

Udział w finałach europejskich konkursu z robotyki w Niemczech

 

DSC 0316

JAKUB GRABOWSKI

ABSOLWENT ROKU 2017/2018

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego 

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
I miejsce - Regionada Matematyczna dla uczniów gimnazjum w Kaliszu Pomorskim

III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym

wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym PANDA 2018

 

DSC 0309

DOMINIKA WYRZYKOWSKA

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
II miejsce - Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Jak to napisać?"

II miejsce w IV Konkursie Udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

 

DSC 0314

JAKUB ŁUKASIEWICZ

 

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego,

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim,

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce

 

DSC 0317

JAKUB JÓŹWIAK

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego,

I miejsce w ogólnopolskim konkursie z robotyki First Lego League,

I miejsce w półfinałach Europy Środkowej z robotyki First Lego League

Udział w finałach europejskich konkursu z robotyki w Niemczech

 

DSC 0311

JAKUB KAZAŁA

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
II miejsce - Powiatowy Konkurs Historyczny "Czy znasz dzieje Ziemi Wałeckiej?".

 

DSC 0324

PIOTR TRUSZKOWSKI

I miejsce - Powiatowy Konkurs Historyczny "Czy znasz dzieje Ziemi Wałeckiej?".
Laureat etapu powiatowego i rejonowego konkursu Wiedzy o Wielkopolsce

 

DSC 0326

MATEUSZ BOROWIEC

I miejsce w eliminacjach powiatowych "Małego Konkursu Recytatorskiego"

Wyróżnienie w finale wojewódzkim "Małego Konkursu Recytatorskiego"

 

DSC 0034

MIKOŁAJ CZEPPIL

 

I miejsce w ogólnopolskim konkursie z robotyki First Lego League,

I miejsce w półfinałach Europy Środkowej z robotyki First Lego League,

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Robotyki BOT for YOU

Udział w finałach europejskich konkursu z robotyki w Niemczech

 

DSC 0038

PIOTR RADOS

I miejsce w ogólnopolskim konkursie z robotyki First Lego League,

I miejsce w półfinałach Europy Środkowej z robotyki First Lego League,

Udział w finałach europejskich konkursu z robotyki w Niemczech

 

DSC 0918

SZYMON KOZIEJ

I miejsce w ogólnopolskim konkursie z robotyki First Lego League,

I miejsce w półfinałach Europy Środkowej z robotyki First Lego League,

Udział w finałach europejskich konkursu z robotyki w Niemczech

 

 power control

 Amelia Kaczmarek

I miejsce w ogólnopolskim konkursie z robotyki First Lego League,

I miejsce w półfinałach Europy Środkowej z robotyki First Lego League,

Udział w finałach europejskich konkursu z robotyki w Niemczech

 

Natalia Humińska

I miejsce w ogólnopolskim konkursie z robotyki First Lego League,

I miejsce w półfinałach Europy Środkowej z robotyki First Lego League,

Udział w finałach europejskich konkursu z robotyki w Niemczech

 

DSC 0346

Maciej Bączkowski

I miejsce w ogólnopolskim konkursie z robotyki First Lego League,

I miejsce w półfinałach Europy Środkowej z robotyki First Lego League,

Udział w finałach europejskich konkursu z robotyki w Niemczech

II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej 

 

Marek Szypura 

I miejsce w ogólnopolskim konkursie z robotyki First Lego League,

I miejsce w półfinałach Europy Środkowej z robotyki First Lego League,

Udział w finałach europejskich konkursu z robotyki w Niemczech

 wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2018

I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym "O Złote Pioro Wójta"

mateusz

 

JANIK MATEUSZ

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2018

 

ALICJA PIWOWARSKA

wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2018

III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym

 

KACPER BOŃCZASZEK

II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w Lekkoatletyce w ramach  Igrzysk Młodzieży Szkolnej  w biegu na 100 metrów

II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w Lekkoatletyce w ramach  Igrzysk Młodzieży Szkolnej  w skoku wzwyż

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

 

DSC 0332

Ogólnopolski Konkurs Robotyki BotforYOU

V miejsce - Maja Tuliszewska, Magda Zduniewicz, Julia Paszkiewicz, Mikołaj Monicki, Jędrzej Kwaśniewski

 

DSC 0335

Adam Hubar
I miejsce - Powiatowy Konkurs Historyczny "Czy znasz dzieje Ziemi Wałeckiej?".
I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim
Laureat etapu powiatowego i rejonowego konkursu Wiedzy o Wielkopolsce

Laureat  etapu wojewódzkiego konkursu Wiedzy o Wielkopolsce

 

 

 

DSC 0339

JĘDRZEJ KWAŚNIEWSKI

III miejsce  - Powiatowy Konkurs Historyczny "Czy znasz dzieje Ziemi Wałeckiej?".

 

DSC 0340

STANISŁAW TRYJANKOWSKI

Wyróżnienie -Wojewódzki Konkurs Recytatorski- ,, O Złotą Lirę Karola Ujejskiego
Wyróżnienie - Mały Konkurs Recytatorski – etap powiatowy

Wyróżnienie w II Gminnym Konkursie Recytatorskim "Strofy o jesieni"

 

DSC 0343

MIKOŁAJ MONICKI

Finalista konkursu  ,, Młodzież zapobiega pożarom

II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej 

DSC 0347

MATEUSZ STEMLER

Laureat  etapu powiatowego i rejonowego konkursu Wiedzy o Wielkopolsce

Laureat  etapu wojewódzkiego konkursu Wiedzy o Wielkopolsce

II miejsce w XXI Gminnym Konkursie Ortograficznym "O Złote Pióro Wójta"

 VIII Gminny Konkurs Matematyczny "Mały Pitagoras"

 

DSC 0349

ALINA SKIERKOWSKA

I miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego

I miejsce w etapie powiatowym "Przeglądu piosenki dziecięcej"

 

JULIA BIERNACKA

Wyróżnienie w etapie powiatowym "Przeglądu piosenki dziecięcej"

Wyróżnienie w II Gminnym Konkursie Recytatorskim "Strofy o jesieni" 

 

DSC 0352

MAJA SUŁKOWSKA

Laureat  etapu powiatowego i rejonowego konkursu Wiedzy o Wielkopolsce

 

DSC 0354

ZOFIA MRÓZ

Laureat  etapu powiatowego i rejonowego konkursu Wiedzy o Wielkopolsce

 

Julia Zielińska
Finalistka - Powiatowa Gala Talentów

 

KRZYSZTOF OBIAŁA

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2018

 

KAROLINA BARTNICZAK

I miejsce w konkursie w powiatowym konkursie,, Młodzież zapobiega pożarom"

IV miejsce w etapie wojewódzkim konkursu "Młodzież zapobiega pożarom"


EWA KOLORZ

II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Udzielania Pierwszej Pomocy

 

KATARZYNA SZCZYGŁOWSKA

II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Udzielania Pierwszej Pomocy


baner na www 2