Największe sukcesy naszych uczniów

Agata Wrzochal

  • Finalistka wojewódzkiego konkursu z języka polskiego w r. szk. 2014/15.

AGATA WRZOCHAL


Daria Głód

  • Finalistka Mistrzostw Województwa w LA (skok wzwyż).

daria glod


Kamil Ptasiński

  • Finalista wojewódzkiego konkursu z języka niemieckiego w r. szk. 2014/15.
  • Laureat Ogólnopolskiego konkursu przedmiotowego EDI

kamilptasiński


Karolina Ryś

  • Laureatka wojewódzkiego konkursu z języka polskiego w r. szk. 2014/15.

karolinarys


Łukasz Kołtun

  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizyka z Astronomią r. szk. 2014/2015.

LUKASZKOLTUN


Małgorzata Podgórska

  • Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce w r. szk. 2014/15.

malgorzatapodgorksa


Mateusz Brusiło

  • Finalista Wojewódzkiego konkursu z biologii r. szk. 2014/2015.

MATEUSZBRUSILO


Natalia Czerwińska

  • Finalistka wojewódzkiego konkursu z języka polskiego w r. szk. 2014/15.

nataliaczerwinska


Oliwia Mikołajczak

  • Laureatka wojewódzkiego konkursu z matematyki w r. szk. 2014/15.

OLIWIAMIKOLAJCZAK


Rafał Mazur

  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizyka z Astronomią r. szk. 2014/2015.
  • Finalista Wojewódzkiego konkursu z matematyki w r. szk. 2014/15.

RAFALMAZUR


Weronika Hul

  • Laureatka wojewódzkiego konkursu z języka niemieckiego w r. szk. 2014/15.

WERONIKAHUL


Weronika Mazur

  • Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce w r. szk. 2014/15.

weronikamazur


Wojtek Szczepaniuk

  • Finalista Mistrzostw Polski w biegu na 2000 m.
  • Finalista Mistrzostw Polski Zrzeszeni LZS w biegach przełajowych.
  • Finalista Mistrzostw Polski w biegu na 5000 m.
  • Finalista Mistrzostw Województwa w biegach przełajowych na dystansie 2500 m.
  • Finalista Wojewódzkiej Szkolnej Ligi LA.
  • I MIEJSCE Mistrzostwa Województwa juniorów młodszych w biegu na 3000 m.
  • Brązowy medalista Mistrzostw Województwa UKS w biegu na 1000 m.

wojtekszczepaniuk


Festiwal Nauki: Małgorzata Podgórska, Małgorzata Buciak, Hanna Borowiec, Anita Białek, Barbara Cybulska, Kinga Kudyba, Zuzanna Mizancew oraz Kajusz Mamczarz

  • I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu „Nauki Przyrodnicze na Scenie 6" 2014/15.

festiwal nauki4


POWER CONTROL w składzie Zuzia Sierpińska, Michał Czeppil, Krystian Frydryk.

  • I miejsce w ogólnopolskim konkursie BOTforYOU 2015 z robotyki.

powercontrol


POWER CONTROL w składzie: Justyna Bezhubka, Magdalena Bajor, Klaudia Dudzik, Natalia Szulc, Martyna Żeleźniak, Krystian Frydryk, Szymon Zieliński, Michał Czeppil.

  • III miejsce szkolnej drużyny Power Control w ogólnopolskim konkursie FIRST LEGO LEAGUE 2015.

power control


Mateusz Kowalczyk

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce w r. szk. 2014/15.

MATEUSZKOWALCZYK


Natalia Borek

  • Laureatka Wojewódzkiego konkursu z języka polskiego w r. szk. 2014/15.

nataliaborek


baner na www 2